ikonka

Usługi szklarskie 360 o

O nas - TNS GLASS

  • Nasza wizja

akwaria

Dzięki stałemu rozszerzaniu naszej działalności i asortymentu, od lat zapewniamy dostęp do nieograniczonej gamy produktów tworzonych ze szkła. Jesteśmy zespołem, który łączy najlepszych ekspertów w branży, pasjonatów oraz entuzjastów innowacji.

  • Nasza misja

zespolone-szyby

Pierwsza grupa to gwarancja merytorycznego i profesjonalnego podejścia do każdego projektu. Kolejni sprawią, że oprócz praktycznych rozwiązań Klient otrzyma propozycję, która pozwoli wykreować unikalny klimat w każdej przestrzeni.

  • Nasz cel

o-nas

W końcu nasi innowatorzy zapewnią Państwu wykorzystanie najnowszych technologii, które do oryginalnych produktów wysokiej klasy wprowadzą nowoczesność i maksymalną funkcjonalność.

1000

Realizacji

9000

Wykorzystanych ton szkła

1000

Zadowolonych Klientów

5

Lat doświadczenia

Co mówią o nas nasi Klienci?

Monika LewczukCreative Director
Firma TNS GLASS to prawdziwi fachowcy. Przez cały okres projektu mieliśmy świetny kontakt z wykonawcą. Szklane elementy naszego nowego biura robią na wszystkich niesamowite wrażenie. Dziękujemy i serdecznie polecamy!
szklane-balustrady

Sprawdź zakres usług szklarskich oferowanych przez TNS GLASS

W TNS-Glass przykładamy ogromną wagę do ciągłego rozszerzania asortymentu – to podstawa tworzenia wyróżniającej się na tle innych propozycji. Współpraca najlepszych fachowców i pasjonatów pozwoliła nam wykreować kompletną ofertę dla Klientów z najbardziej wyszukanymi pomysłami.

Zobacz nasze usługi

Zaufało nam już ponad 1000+ klientów - skontaktuj się już teraz