ikonka

Zapoznaj się z naszymi usługami

TNS GLASS to obróbka szkła na 360o

TNS-Glass wprowadzą do pomieszczenia elegancję, wzbogacą jego wygląd oraz powiększą je optycznie. Nasi doradcy pomogą Państwu dobrać najlepszy rodzaj szkła do reszty wystroju wnętrza, dzięki czemu uzyskamy estetyczny efekt i designerską spójność.

Lustra

lustra

Odbicie w wodzie, polerowane kamienie, metale i w końcu czyste szkło – taką drogę pokonali od najstarszych cywilizacji do współczesności wynalazcy idealnego lustrzanego odbicia.

Kabiny prysznicowe

kabiny-prysznicowe

Oferta oryginalnych kabin prysznicowych projektowanych na indywidualne zamówienie została stworzona z myślą o tych, którzy stawiają na wyjątkowe wnętrza i niesztampowość w każdej dziedzinie.

Szklane panele kuchenne

szklane-panele-kuchenne

Szklane panele kuchenne to nie tylko oryginalny design, ale przede wszystkim praktyczne rozwiązanie, które z powodzeniem wypiera tradycyjne metody.

Balustrady

balustrady-szklane

W ofercie TNS-Glass znajdują się balustrady ze szkła przezroczystego, mlecznego jak i kolorowego. Idealnie odnajdą się wszędzie tam, gdzie zamierzone jest wrażenie nowatorstwa i innowacyjności.

Szyby zespolone

szyby-zespolone

Szyby zespolone składają się przynajmniej z dwóch tafli szkła, a przestrzeń między nimi wypełniona jest suchym powietrzem lub gazem szlachetnym. Oprócz izolacji cieplnej zapewniają również skuteczną ochronę przed hałasem.

Szyby antywłamaniowe

szyby-antywłamaniowe

Okna antywłamaniowe oprócz specjalnych okuć i wzmocnionych profili tworzone są ze specjalnego szkła hartowanego, warstwowego oraz zbrojonego.

Drzwi szklane

szklane drzwi

Szklane drzwi to granica między tradycyjną funkcją a nowoczesnym spojrzeniem na aranżację wnętrz. Zaletą, dzięki której z sukcesem mogą konkurować z klasycznymi odpowiednikami to przede wszystkim optyczne powiększanie, nadanie lekkości przestrzeni oraz bezproblemowe dopasowanie do jej każdego rodzaju.

Zabudowy ze szkła

szklane-ścianki-zabudowy

Zabudowy szklane to wszelkie realizacje z wykorzystaniem tafli szkła, zaczynając od niewielkich paneli, na całych ścianach kończąc.

Witryny sklepowe

null

Witryny sklepowe to podstawowy element udanej sprzedaży. Eksponowanie towarów stało się równie prostą co skuteczną metodą zachęcanie Klientów do zakupu. Liczy się jednak nie tylko to, co widzimy za szybą, ale również jej jakość, oryginalność oraz estetyka.

Akwaria

akwaria

Kształt, materiały, pojemność – przede wszystkim na tych kwestiach musi skupić się przyszły akwarysta. Dzięki odpowiednim proporcjom akwaria tworzone są z myślą o wieloletniej eksploatacji i przyjemności czerpanej z jednego z najpopularniejszych hobby na świecie.

Terraria

terraria

W terrarium istotne jest połączenie stuprocentowej przejrzystości szkła oraz jego wzmocnionej wytrzymałości. W TNS-Glass zarówno jedno jak i drugie zapewnia użycie wybranych przez specjalistów materiałów.

Szklane półki

szklane-półki

W ofercie TNS-Glass znajdują się wytrzymałe półki szklane, tworzone na dowolny wymiar i grubość pod indywidualny projekt Klienta.

Szklane daszki

szklane-daszki

Dzięki użyciu grubego, hartowanego szkła, nasze produkty to gwarancja uzyskania niezwykle mocnego i solidnego zadaszenia.

Szklane fronty meblowe

szklane-gabloty-fronty-meblowe

Odpowiednio zaprojektowane i wykonane szklane okucia frontów idealnie komponują się nie tylko z samymi meblami ale i pozostałymi elementami wyposażenia wnętrza.

Ścianki działowe biurowe

ścianki działowe biurowe

Dobranie odpowiedniego materiału do wykończenia ścianek działowych w biurze to jeden z kluczowych elementów przestronnej i motywującej do pracy strefy open space.

Stoły ze szkła

szklane-stoły

Stoły ze szkła to designerskie meble, które stanowią kwintesencję nowoczesnego stylu. Pasują do każdego pomieszczenia, a ich kształty, rozmiar i barwa ograniczona jest tylko wyobraźnią Klienta.

Szklane gabloty

szklane-gablotki

Do produkcji gablot wykorzystuje się najczęściej szkło typu float, które zapewnia wytrzymałość, przejrzystość tafli oraz podatność na wszelkie rodzaje formowania.

Szklane schody

szklane schody

Dzięki szklanym schodom stosowanym zarówno w przestrzeni biurowej jak i mieszkalnej Klient zyskuje efekt nowoczesności połączonej z elegancją i minimalizmem.

szkiełko1

Jakiego rodzaju szkło wykorzystujemy najczęściej do Państwa projektów?

W ofercie posiadamy również innego rodzaju materiały

zapytaj o dostępność naszego konsultanta!

szkiełko1
Szkło Optiwhite

To w ultra bezbarwne szkło, które dzięki ujęciu ze składu jonów żelaza pozbawione jest zielonkawego zabarwienia charakterystycznego dla rodzaju float. Sprawdzi się w każdej kabinie prysznicowej i parawanie, w którym widoczne będą krawędzie tafli, szczególnie jeśli w tle planowane są jasne kafle.

szkiełko2
Szkło Float

Jest to najpopularniejszy rodzaj szkła. Charakteryzuje się gładką powierzchnią pozbawioną wszelkich optycznych zniekształceń. Przez naturalną obecność jonów żelaza ma lekko zielony odcień, który jest widoczny przy zastosowaniu grubszych krawędzi. Szkło float, szczególnie to hartowane gwarantuje odporność na uszkodzenia każdego parawanu i kabiny prysznicowej.

szkiełko1
Szkło Antisol

Wytwarzany jest w efekcie dodania pigmentu do stopionej masy szklanej, który nadaje mu jednorodne zabarwienie. Intensywność koloru uzależniona jest od grubości tafli. W przypadku parawanów i kabin prysznicowych istnieją dwa powody zastosowania tego typu szkła. Pierwszy to walor dekoracyjny będący podstawą unikalnych projektów wystroju wnętrza łazienki. Drugi – szczególnie istotny – to ograniczenie przenikania światła, dzięki któremu możemy korzystać z naturalnego efektu, który zwiększa komfort i praktyczność użytkowania. TNS-Glass korzysta z barw takich jak: Brąz,  Grafit,  Czarny, Zielony.

o-nas
null

Specjalizujemy się w produkcji dostosowanych do wymagań Klientów

Oprócz oferty podstawowej stworzyliśmy również jej rozszerzoną wersję, która dzięki pasji i zaangażowaniu naszych pracowników powiększyła asortyment TNS-Glass o unikalne produkty. Wśród nich Klient znajdzie pomysły, które w połączeniu z jego indywidualnym gustem i sugestiami stworzą spersonalizowane:
null

Oprócz wyglądu zwracamy również uwagę na funkcjonalność

Na równi z kwestiami estetycznymi stawiamy wszystko, co łączy się z praktycznością i funkcjonalnością naszych rozwiązań. Współpraca z najlepszymi fachowcami w połączeniu z wieloletnią praktyką pozwala nam na dostosowanie najbardziej wyszukanych projektów do realiów dostępnej przestrzeni. Bezpieczeństwo konstrukcji, odpowiednie ulokowanie kabiny, wkomponowanie we wnękę – to podstawa, która w użytkowania łazienki okaże się w przyszłości najistotniejsza.
szkiełko2

TNS GLASS

USŁUGI SZKLARSKIE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

1000

Realizacji

650

Indywidualnych pomysłów

1000

Zadowolonych klientów

30

Klientów korporacyjnych

Gwarancja wytrzymałości

Wykorzystujemy najlepszej jakości materiały

domek
Współpraca z architektami

Realizujemy najbardziej pomysłowe projekty

Gwarancja jakości

Gwarancja merytorycznego i profesjonalnego podejścia

Zaufało nam już ponad 1000+ klientów - skontaktuj się już teraz